RODZAJE KURSÓW

KURSY JĘZYKA OBCEGO OGÓLNEGO (ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI, FRANCUSKI) - polegają głównie na zastosowaniu poznanych na zajęciach struktur leksykalnych jak i gramatycznych w  szeroko pojętej komunikacji życia codziennego. Słuchacze uczą się szybkiej interakcji w sytuacjach dnia codziennego dzięki ćwiczeniom komunikacyjnym jak i ćwiczeniom opartych na analizie materiału przeznaczonego do odsłuchu.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ NIEMIECKIEGO OGÓLNEGO W BIZNESIE - polegają na zastosowaniu słownictwa, jak i wyrażeń charakterystycznych dla języka biznesu w praktyce. Jednocześnie uczą się Państwo stosować odpowiednie struktury gramatyczne niezbędne przy formułowaniu poprawnych wypowiedzi.

KURSY SPECJALISTYCZNE JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z ELEMENTAMI JĘZYKA MEDYCZNEGO - przeznaczone są dla personelu medycznego (lekarzy, studentów Akademii Medycznej, pielęgniarek, pracowników pogotowia ratunkowego oraz innych, a także dla osób zajmujących się opieką nad osobami starszymi za granicą. Jest to kurs na różnych poziomach zaawansowania językowego mający na celu przybliżyć terminologię medyczną. Zajęcia prowadzone są w oparciu o specjalnie dobrany do tego celu podręcznik specjalistyczny. Kursy polegają głównie na zastosowaniu fachowej terminologii medycznej w konwersacjach, ale również na przyswajaniu podstawowych i zaawansowanych struktur gramatycznych w oparciu, o które odbywa się przekazywanie treści.

KURSY SPECJALISTYCZNE  JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA PRACOWNIKÓW BRANŻY TURYSTYCZNEJ I HOTELARSKIEJ - kursy przeznaczone są dla osób, które związane są zawodowo z branżą turystyczną bądź hotelarską ( pilotów wycieczek, przewodników turystycznych, rezydentów, recepcjonistów, kelnerów oraz innych pracowników), a także dla osób, które chciałyby podróżować i swobodnie się przy tym porozumiewać. Kurs przeprowadzamy dla Państwa na różnych poziomach zaawansowania; porusza zagadnienia jak i terminologię branży turystycznej jak i hotelarskiej lub obu jednocześnie.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KIEROWCÓW - jest to kurs języka angielskiego dla kierowców taxi, kierowców tirów i innych pojazdów. Kurs ten obejmuje naukę języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym. Na kursie również zapoznają się Państwo z terminologią niezbędną w pracy kierowcy.