NAUKA W NASZEJ SZKOLE

Szkoła Języków Obcych EDUALHOUSE Poznań

Nasza Szkoła realizuje kursy grupowe, indywidualne oraz w parach dla Państwa firm w zakresie:

 • języka ogólnego angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego,
 • języka angielskiego oraz niemieckiego w biznesie
 • języka angielskiego specjalistycznego:

  • kursy językowe ogólne z elementami języka medycznego
  • kursy językowe dla branży turystyczno-hotelarskiej
  • kursy językowe dla kierowców

w miejscu pracy klienta co jest znacznym udogodnieniem dla firm lub w Szkole.

Zajęcia u nas to przede wszystkim język w praktyce, użycie komunikatywne języka w sytuacjach życia codziennego jak i zawodowego. Jednocześnie duży nacisk kładziemy na poprawne użycie formuł gramatycznych w wypowiedziach jak i na utrwalanie słownictwa oraz przydatnych zwrotów. Dodatkowo na zajęciach słuchacze rozwijają umiejętności rozumienia ze słuchu, uczą się konstruować dokumenty służbowe.

W pierwszym kroku dokonujemy analizy potrzeb szkoleniowych Państwa jak i również analizy poziomu zaawansowania językowego u słuchaczy dlatego przeprowadzany jest tzw. test poziomujący, który pozwoli na przydzielenie Państwa do odpowiedniej grupy. Testu nie przeprowadza się tylko wtedy, gdy słuchacze rozpoczynają dopiero naukę języka.

Następnie dobieramy dla Państwa odpowiedni program nauczania.

W trakcie kursów przeprowadzamy testy, które sprawdzają postępy edukacyjne słuchaczy. Na prośbę Państwa możemy również wystawić raporty frekwencyjne jak i te oceniające postępy edukacyjne słuchacza. W trakcie trwania kursu mają Państwo możliwość oceny zajęć przy pomocy ankiet oceniających i dzięki temu możliwość na wprowadzanie ewentualnych zmian gdy zajdzie taka potrzeba.

Zalety kursów językowych dla firm:

 • dojazd nauczyciela do firmy
 • u nas zajęcia trwają 45 lub 60 minut
 • dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb słuchaczy
 • możliwość dostosowania terminów zajęć, ich częstotliwości do potrzeb słuchaczy
 • możliwość kreowania zajęć w zależności od potrzeb zainteresowanych
 • testy sprawdzające nabyte umiejętności podczas zajęć
 • monitorowanie postępów w nauce
 • elastyczność współpracy
 • rabaty na książki

Szkoła Języków Obcych EDUALHOUSE Poznań – profesjonalna kadra lektorska, wysoka jakość nauczania - angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży i dorosłych, angielski biznesowy, angielski dla firm.
Kursy językowe Poznań - kreatywność w prowadzeniu zajęć, autorska metoda nauczania - kurs i nauka niemieckiego, hiszpańskiego, kurs i nauka rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego oraz nauka fińskiego - Poznań.