NASI LEKTORZY

Szkoła Języków Obcych EDUALHOUSE Poznań

Zapraszamy Państwa serdecznie do nauki w Naszej Szkole!

Jestem twórcą Szkoły Języków Obcych EDUALHOUSE, absolwentką filologii angielskiej, lektorem. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel w różnych szkołach publicznych oraz prywatnych. Prowadzę zajęcia grupowe jak i indywidualne z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z języka angielskiego ogólnego jak i również przygotowuję młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz egzaminów międzynarodowych.

Ponadto, posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniu tekstów ogólnych oraz technicznych. Współpracowałam w tym zakresie z różnymi firmami. W zgłębieniu wiedzy dotyczącej terminologii technicznej pomogły mi ukończone drugie studia o profilu technicznym. Nauczanie jest moją pasją, której oddaję się bez reszty i zarażam nią swoich uczniów.

Zespół nauczycieli EDUALHOUSE to przede wszystkim doświadczeni, w pełni wykwalifikowani lektorzy, którzy z entuzjazmem oddają się nauce. Pragną Państwu przekazać swoją wiedzę w sposób bardzo przystępny trafiający do każdego. Na zajęciach przekazują swoją pozytywną energię swoim uczniom motywując ich do nauki. Nasi nauczyciele wsłuchują się w potrzeby kursantów, aktywizują tych słuchaczy którzy nie wierzą we własne siły, kontrolują przebieg nauki co wpływa na jej efektywność.


EDUALHOUSE Poznań – profesjonalna kadra lektorska, wysoka jakość nauczania - angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży i dorosłych, angielski biznesowy, angielski dla firm