METODA NAUCZANIA

Szkoła Języków Obcych EDUALHOUSE Poznań

Nasza Szkoła prowadzi zajęcia w oparciu o wypracowaną, skuteczną metodę nauczania, która łączy różne techniki nauczania tworząc spójną całość. Nauka w Naszej Szkole to przede wszystkim zajęcia z komunikacji oraz rozumienia wypowiedzi ustnych w danym języku co pozwala w szybkim tempie na pokonanie bariery językowej i  uzyskanie szybkich efektów w tym zakresie.

Jednocześnie znać język obcy znaczy poznać jego strukturę gramatyczną. Dlatego zajęcia z konwersacji odbywają się w oparciu o wcześniej poznane formuły gramatyczne niezbędne przy formułowaniu poprawnych wypowiedzi w danym języku. Kursy w Naszej Szkole to nie tylko dobra metoda nauczania ale również małe grupy słuchaczy, które pozwalają praktycznie na ciągłe uczestnictwo ucznia w zajęciach, a co za tym idzie ciągły rozwój i szybkie efekty nauczania.


Kursy językowe Poznań - kreatywność w prowadzeniu zajęć, autorska metoda nauczania - kurs i nauka niemieckiego, hiszpańskiego, kurs i nauka rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego oraz nauka fińskiego - Poznań.