O NAS

Szkoła Języków Obcych EDUALHOUSE Poznań

Nasza Szkoła oferuje naukę na wysokim poziomie w bardzo małych grupach 3 -6 osobowych, co w krótkim czasie przekłada się na wymierne efekty w nauczaniu i szybki sukces edukacyjny. Profesjonalni lektorzy w sposób przystępny, miły i ciekawy przeprowadzą dla Państwa zajęcia motywując jednocześnie do nauki i przełamując wszelkie opory w komunikacji w obcym języku. Zajmujemy się nauczaniem języków obcych w oparciu o wypracowaną, skuteczną metodę aktywnej komunikacji, która pozwala na czynny udział wszystkich słuchaczy w zajęciach. Szkoła zajmuje się nauką grupową oraz indywidualną języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz seniorów. W naszej szkole największą wagę przywiązuje się do indywidualnego podejścia do ucznia, analizuje się jego potrzeby edukacyjne, dokonuje doboru odpowiedniej metody nauczania i nadzoruje jego proces. W efekcie uczeń uzyskuje satysfakcję z postępów edukacyjnych. Proponujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny za jednostkę lekcyjną, która u nas to 45 lub 60 minut.

Zespół nauczycieli zaprasza na kursy języków obcych oraz lekcje indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Organizujemy kursy w Szkole, z dojazdem do ucznia czy do firmy o różnych porach dnia. Mamy w swojej ofercie następujące języki:

  • język angielski
  • język niemiecki
  • język hiszpański
  • język rosyjski
  • język francuski
  • język włoski
  • język czeski
  • język fiński

Zajmujemy się również tłumaczeniami zwykłymi, technicznymi oraz przysięgłymi w zakresie powyższych języków.


Szkoła Języków Obcych EDUALHOUSE Poznań – profesjonalna kadra lektorska, wysoka jakość nauczania - angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży i dorosłych, angielski biznesowy, angielski dla firm.
Kursy językowe Poznań - kreatywność w prowadzeniu zajęć, autorska metoda nauczania - kurs i nauka niemieckiego, hiszpańskiego, kurs i nauka rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego oraz nauka fińskiego - Poznań.